Skontaktuj się z nami  sprzedaz@dombud-invest.pl  32 462 33 90 lub 539 191 646   Dział sprzedaży: 785 039 001

Ekskluzywne Apartamentowce

Apartamentowce PROMIENNA RESIDENCE realizowane przez Spółkę DOMBUD-INVEST będą najnowocześniejszymi obiektami na terenie Żor, skierowanymi do najbardziej wymagających klientów. Głównymi atutami nowych apartamentowców są nowoczesna architektura połączona z funkcjonalnymi rozwiązaniami podnoszącymi komfort życia mieszkańcom. Podziemny garaż z 84 miejscami parkingowymi i komórkami lokatorskim będzie ogromną zaletą, nie tylko ze względu na komfort związany z użytkowaniem, ale też na uporządkowaną i naturalną przestrzeń wokół budynku. Dla zwiększenia komfortu mieszkańców oba apartamentowce wyposażone będą w nowoczesne windy. Dla zwiększenia intymności mieszkańców i podniesienia poziomu bezpieczeństwa teren wokół apartamentowców zostanie ogrodzony. Wszystkie apartamenty na parterze będą posiadały antywłamaniowe rolety zewnętrzne. Dla naszych najmłodszych mieszkańców zostanie wykonany mini-plac zabaw.

Budynki PROMIENNA RESIDENCE będą wyposażone w technologie odnawialnych źródeł energii.

Dodatkowym atutem Apartamentowców PROMIENNA RESIDENCE jest bardzo dobra lokalizacja. W odległości 250m znajduje się szkoła, przedszkole oraz centrum handlowe i kilka dyskontów.

Zapraszamy do zapoznania się z prospektem informacyjnym oraz umową deweloperską

Galeria

View the embedded image gallery online at:
http://apartamentypromienna.pl/inwestycja#sigFreeIdcda73ce165

Lokalizacja Apartamentowców

Drukuj

 

Szanowni Państwo, dokładamy wszelkich starań aby dane publikowane na naszej stronie były aktualne i odpowiadające rzeczywistości.Nie mogąc wykluczyć błędów pisarskich bądź zmian wynikających ze zmienionej oferty podkreślamy, iż informacje tu zawarte nie stanowią oferty w rozumieniu przepisów prawa.